Miesięczne Archiwa: Czerwiec 2015

Rozmowa z nową Prezes Stowarzyszenia PL 18 Beatą Hojnacką

W dniu dzisiejszym tj. 25 czerwca 2015 ukazał się nowy numer Reportera leszczyńskiego, w którym piszemy o naszym Stowarzyszeniu przy okazji artykułu poprosiliśmy o wypowiedź prawnika. Chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do przeczytania. Cały artykuł można przeczytać w wersji papierowej, który dostępny jest 366 w punktach nie tylko w Lesznie (kolportaż) lub w wersji elektronicznej klikając na poniższy link.

Logo

Reporter leszczyński nr 10

 

W dniu 13.06.2015 – 14.06.2015  odbyła się impreza Konie i Powozy w Rokosowie przy okazji imprezy zostały zorganizowane Targi NGO. Bardzo dziękujemy organizatorom za zaproszenie. Dziękujemy również osobom, które przyczyniły się do zorganizowania Targów przez nasze Stowarzyszenie oraz fundatorom nagród dla dzieci w konkursach, które zorganizowaliśmy.

Targi NGO   Targi NGO 1

Czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy do przeczytania Reportera leszczyńskiego, który ukazał się dnia 11 czerwca. W tym numerze pokazujemy działalność Fundacji Zwierzęcej SOS w Lesznie. Cały artykuł można przeczytać w wersji papierowej, który dostępny jest 366 w punktach nie tylko w Lesznie (kolportaż) lub w wersji elektronicznej klikając na poniższy link.

Reporter leszczyński nr 9