Miesięczne Archiwa: Październik 2015

www.elka.pl – Konkurs na nazwy placów zabaw

www.leszno24.pl – Rozstrzygnięcie konkursu

www.elka.pl – Po remoncie

W dniu dzisiejszym tj. 23.10.2015 przy placu zabaw na ul. Sułkowskiego o godz. 16:30 ogłosiliśmy wyniki konkursu na nazwy placów.

Zwycięskie nazwy nadesłali:

Mikołaj Sobczak – Chochlikowo ( ul. Sułkowskiego )
Aleksandra Dłużyk – Opalinek ( ul. Opalińskich )
Jakub Pawlak – Opalinek ( ul. Opalińskich )

Zwycięzcy otrzymali dyplomy, duże misie, które będą im przypominać o zwycięstwie i całodniowe wejściówki na plac zabaw w Rodzinnym Centrum WMB Zaczarowany Świat przy ul. Luksemburskiej w Lesznie.

Po ogłoszonych wynikach i zamontowaniu tabliczek z nazwą dzieci uczestniczyły w konkurencjach sportowych, gdzie mogły świetnie się bawić i wygrać „coś słodkiego” i godzinną wejściówkę na plac zabaw w Rodzinnym Centrum WMB Zaczarowany Świat w Lesznie.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Stowarzyszenie bardzo serdecznie dziękuje osobom, które pomogły w realizacji inwestycji, przede wszystkim dziękujemy pracownikom z MZZ, którzy bardzo zaangażowali się w prace, stolarzowi, który wymienił, spróchniałe belki i pomalował elementy zabawowe, dziękujemy również komisji konkursowej, która wyłoniła zwycięzców.

Dziękujemy również granatodawcy dzięki, któremu mogliśmy zrealizować zaplanowane działania.

Tablica Chochlikowo

Tablica Opalinek

Betrachtung von wirtschaftliche Seminararbeit Online-Dienst für Hörern

Fahnden Sie besonderen medizinisches Thesis Produzent für der Neuanfertigung Ihrem Übengsstück von vorne bis hinten.

akadem – ghostwriter . Czytaj więcej

W dniu 23.10.2015 roku  przy ul. Sułkowskiego w Lesznie o godzinie 16:30 odbędzie się ogłoszenie wyników w konkursie na nazwy placów zabaw przy ul. Sułkowskiego i ul. Opalińskich.

Konkurs jest organizowany w ramach projektu Czas na zmiany! ZaangażujMy się nie tylko dla najmłodszych!, który został dofinansowany z Fundacji BZWBK w ramach programu „Tu mieszkam tu zmieniam”.

Serdecznie zapraszamy

Telewizja Leszno

Leszno

Realizując zadania zaplanowane w projekcie „Tu mieszkam tu zmieniam” pt .” Czas na zmiany! ZaangażujMY się nie tylko dla najmłodszych!” ustawiliśmy kosze na śmieci w Parku im. Jonstona przy placu zabaw.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z działalnością Fundacji Młodzi w Uzależnieniu filia Leszno, która została przedstawiona w dzisiejszym ( 8.10.2015 ) wydaniu Reportera leszczyńskiego.
Zapraszamy do przeczytania artykułu w wersji elektronicznej lub papierowej dostępny 366 w punktach nie tylko w Lesznie.

 

 

Reporter leszczyński nr 15

W związku, że mamy ładną pogodę i nie chcieliśmy demontować urządzeń na placach zabaw, aby dzieci mogły z nich korzystać to prace są prowadzone stopniowo.  Zarząd Stowarzyszenia PL18​ postanowił przedłużyć Konkurs na nazwy placów zabaw. Propozycje można przesyłać do 15 października na adres stowarzyszenie@pl18.org Po odnowieniu urządzeń zabawowych i oddaniu do użytku dla dzieci, zostaną ogłoszone wyniki. Podczas rozstrzygnięcia konkursu zostanie powieszona tabliczka z nazwą placu zabaw.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na zwycięzcę czeka nagroda rzeczowa.