Miesięczne Archiwa: Wrzesień 2016

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie się w Akcję zbiórki nakrętek, jednocześnie informuję, że na lotnisku było, dużo osób chętnych do włączenia się w akcję i w związku z tym przedłużamy ją do końca września.

Przypominam, iż dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na konto Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko, dla Mikołaja Leśniewicza.

Do Akcji zbiórki nakrętek włączyli się leszczyńscy przedsiębiorcy i zaproponowali pomoc przy zbieraniu nakrętek.
Nakrętki można przynosić do punktów podanych poniżej.

Sklep zoologiczny „Rudzik”, ul. Bohaterów Westerplatte 10, Leszno
Sklep Spożywczy ABC, ul. Iglasta 6, Leszno
Dom Zabawek Słoneczko, ul. Konstytucji 3-go Maja 6, Leszno
Wielkopolska Agencja Reklamowa ul. 1 Maja 11, Leszno
Sklep z Męską Odzieżą, ul. Okrzei 2c,

Nie wyrzucaj nakrętek!!! Wkręć się w pomaganie !!!

2016-09-11-10-59-52

Od dnia 9 września w ramach inicjatywy lokalnej przy współpracy Miasta zaczęliśmy realizację zadania z Przyrodą za pan brat, w której udział weźmie 100 dzieci w wieku przedszkolnym.

Celem projektu jest zapoznanie dzieci  z otaczającym go światem przyrody oraz nauczenie ich obserwacji otaczającego ich świata.

 

PL18 zbiera nakrętki. Pomoc bardzo się przyda

Potrzebne nakrętki dla Mikołaja – www.elka.pl

Przekaż nakrętki dla Mikołaja – www.leszno24.pl

Dla Mikołaja przedłużyli zbiórkę – www.telewizjaleszno.pl

Aktywne Leszno – www.telewizjaleszno.pl

Ponad tona dla Mikołaja – www.telewizjaleszno.pl

 

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w Zakręconej Akcji Stowarzyszenia PL18.

W ramach inicjatywy Aktywne Obywatelskie Leszno, będziemy bawić się Eko, pomagać przyrodzie, i…. będziemy zbierać nakrętki, a dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na Konto Fundacji SŁONECZKO dla Mikołaja Leśniewicza.

Mikołaj urodził się z Zespołem Downa i wieloma innymi wadami. Jest po kilku poważnych operacjach: niedrożności dwunastnicy, bandingu tętnicy płucnej powodującej nadciśnienie wew. płucne oraz najważniejszej serca. Pierwszy rok życia spędził w różnych szpitalach na intensywnym leczeniu i walce o życie. Mikołaj ma teraz 4 latka i wciąż zmaga się z trudnościami prawidłowego rozwoju. Aby mógł zacząć samodzielnie chodzić wymaga codziennej rehabilitacji i specjalistycznego sprzętu co niestety jest bardzo kosztowne.

Każdy z nas może pomóc, wystarczy, że będziemy zbierać nakrętki PET ( po napojach, sokach, płynach itp. ) i przyniesiemy je 17 września na lotnisko. Będzie można nas znaleźć w EKO_strefie.

Bądźmy Eko i nie wyrzucajmy nakrętek tylko pomagajmy.

plakat-nakretki